Originální projekty

Tuláčkův svět – novinka pro děti

Taky máte pocit, že všechny hry a hračky pro děti už existují? Že na trhu není nic nového, co by stálo za pozornost? A přece pro vás jednu originální novinku mám. Hanku (spoluautorku projektu) znám osobně a byla jsem hodně zvědavá na to, co chystá. A je to tady!

 

Novinka – cestovatelská hra Tuláčkův svět je na světě 🙂

 

O čem je Tuláčkův svět?

Popis: Tuláčkův svět přináší zábavně-vědomostní hry, hračky a cestovatelské pohádky, díky kterým si děti samy staví vlastní svět, objevují jeho zajímavosti a nakonec ho zbourají. Hra je každý den jiná a neomrzí. Nemá pevná pravidla, čímž rozvíjí úžasnou dětskou kreativitu.

Proč vás bude bavit: Celou hrou provází dva hlavní hrdinové lvíček a děvčátko, které si děti okamžitě zamilují. K hrdinům existuje i knížka cestovatelských pohádek. Čím víc si děti hrají, tím víc se učí o světě kolem sebe. Hravou formou získávají představu o tom, kde leží jaký stát, jaké plodiny se tam pěstují, na jaké památky se tam mohou těšit…

Věk: ideálně pro děti 5-11 let (předškoláci + 1.stupeň)

Bonus: Celá hra je navržena, testována a vyráběna v České republice.

 

Kde najdete Tuláčkův svět?

Hru najdete tady: www.tulackuvsvet.cz

Můžete si stáhnout demoverzi zdarma

 

Našla jsem svoje poslání v práci s dětmi a pomáhám tento svět přiblížit dospělým, kteří už zapomněli, že byli kdysi taky dětmi. Baví mě to, naplňuje a otevírá mi to nové obzory. Miluji tvůrčí proces - s dětmi i na tomto webu www.skolka-online.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *