Pracovní listy pro předškoláky

Všechny pracovní listy jsou v PDF = rychlé dodání na email

Cena: 120 Kč
Cena: 120 Kč
Cena: 120 Kč
Cena: 120 Kč

Pracovní listy pro děti na celý rok

Jaro, Léto, Podzim, Zima

Výhodně za 400 Kč

ušetříte 80 Kč
Cena: 60 Kč
Cena: 60 Kč

Ukázka z praxe od maminky Magdy 🙂

Pracovní listy - reference

Denisa Horáková, maminka

"Pracovní listy jsou super. Hned jak dorazily, tak jsme se s dcerkou do toho pustily a můžu říct, že takhle hodně po dlouhé době ji něco zaujalo. Krásné zpracování a jednoduché vysvětlení, takže pro nás úplně super... "

Zuzka, maminka

"Naprosto skvělý dětský pracovní sešit, i můj 4letý syn v něm krásně pracuje, chápe co, kde, jak má dělat. Pro předškoláky je to skvělá příprava. Má šestiletá dcera pracovní listy miluje. Pokud hledáte něco vhodného, neváhejte."

Pavlína Valterová, paní učitelka

"Nemám školkové děti, ale děti prvostupňové. Všechny však mají nějaké postižení - učím v rehabilitačním programu a Vaše listy jsou přesně to, co pro ty moje zlatíčka potřebuji."

Zlata, maminka

"Pracovní listy se u nás setkaly s velkým úspěchem a nadšením. Líbil se nám obsah i celkové provedení. Úkoly pro děti byly nápadité a přehledné. Můžeme si vybrat, s kterým listem budeme pracovat a ten vytiskneme."

Lucie, paní učitelka a maminka

"Synovi se pracovní listy moc líbí. Ocenil hezké obrázky. Mně jako učitelce v MŠ se líbily o to víc, že je tam opravdu obsaženo vše, co je u dětí potřeba rozvíjet - od grafomotoriky, po početní představy, zrakové vnímání, logické myšlení..."

Monika, maminka

"Pracovní listy vyplňujeme se synem Michalem 5,5 roku. Strašně ho baví doplňování a počítání. Listy jsou úplně nádherně propracované. Doporučuji všem dětem předškolního věku i prvňáčkům."

Básničky ke stažení