Dárek pro paní učitelky
Tvořím pro vás

Motivační kartičky pro učitelky? Taková blbost!

Pamatujete si na tu scénku z Pelíšků, kde se všichni rozplývají nad vytvořeným modelem pomníku k památce českých letců? A do toho oslavného ticha pronese bezelstně báječná Simona Stašová: „Teda to muselo dát příííšernou práci. Přitom taková blbost, co?”

 

Motivační kartičky? Taková blbost!

 

„Víš, lásko nechtěl jsem ti nic říkat, když jsem tě viděl sedět tak dlouho do noci u počítače a tvořit. Měla jsi z toho takovou radost. Ale nezlob se na mě, přijde mi to jako taková blbost…”

 

Přesně toto mi asi před měsícem řekl můj přítel. Skoro s lítostí v hlase. Možná si říkal – chudák holka, je taková naivní a dělá tady něco pro druhý, ale proč? Vždyť to nikdo neocení. Navíc, kdo to kdy slyšel, motivační kartičky pro učitelky??? Vždyť je to blbost.

 

Na co motivaci, vždyť si jenom hrajeme, ne?

Když učíte, potřebujete povzbudit i podpořit milými slovy. Zvlášť, když si o učitelkách mnozí myslí, že si nemají na co stěžovat se dvěma měsíci letních prázdnin.

A učitelky ve školce? Ty teprve ne, vždyť si celý den jenom hrají. Mimochodem tuto památnou větu mi kdysi řekl můj bývalý kolega z kanceláře, když jsem odcházela, abych se vrátila opět k práci s dětmi.

 

„Ty se budeš mít, budeš si celý den jenom hrát a pracovat pár hodin denně…”

 

Ano, já se mám. Protože mě moje práce opravdu baví a naplňuje. Ale že by to bylo tak jednoduché? Jsou dny, kdy přijdu ze školky domů, a potřebuji MINIMÁLNĚ (!!!) hodinu samoty, klidu a ticha… Paní učitelky, chápete mě, že ano? 🙂

 

Hledání nápadu

A tak jsem se rozhodla vytvořit něco, co chybělo i mně samotné.

 

„Třeba to potěší i jinou paní učitelku…”

 

Říkala jsem si. Zasedla jsem k počítači a tvořila a tvořila. A pak jsem své dílo vypustila do světa. Asi za půl hodiny jsem se mrkla, jestli to zaujalo ASPOŇ NĚKOHO.

 

Pak přišel ŠOK!

Během první hodiny si motivační kartičky stáhlo více než 100 paní učitelek. Ráno jich bylo okolo 300. Stahovalo se celou noc. A dnes už má tyto kartičky téměř 600 žen!!! Klesla mi brada. Opravdu. Děkuji za ten obrovský zájem každý den…

 

„Lásko, já su tak šťastná! Víš, že už tolika učitelkám dělají kartičky radost? A přitom je to taková blbost… 😉 ”

 

Dobrá zpráva na konec

„Kartičky jsou moc krásné, děkuji Vám za ně. Ale víte, co? Chtělo by to mnohem víc motivace. Třeba takové kartičky na každý den…”

Napsala mi jedna paní učitelka. Víte a mně to došlo. Tohle není blbost. Je to něco, co tu chybí. A protože vytvořit motivaci na každý den je pro mě výzvou, sedám k počítači a opět tvořím…

 

Klikněte na obrázek ⇓⇓⇓  a pořiďte si pro sebe už teď špetku motivace, která Vás pohladí po duši.

 

 

O pár týdnů později…

Tak a je to. Je říjen 2017 a já mám dotvořeno.  Už si můžete dopřát mnohem více motivace. Kartičky jsou na světě  a já z nich mám velkou radost 🙂

 

Klikněte zde ⇓⇓⇓

 

Našla jsem svoje poslání v práci s dětmi a pomáhám tento svět přiblížit dospělým, kteří už zapomněli, že byli kdysi taky dětmi. Baví mě to, naplňuje a otevírá mi to nové obzory. Miluji tvůrčí proces - s dětmi i na tomto webu www.skolka-online.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *