Pracovní listy pro předškoláky návod
Tvořím pro vás

Jak vytvořit jednoduché pracovní listy pro děti?

Hodil by se vám jednoduchý návod na to, jak si vytvořit vlastní pracovní listy pro děti? Věřte mi, že možností je spousta. Pracovní listy si můžete sami nakreslit a pokud pracujete s větší skupinou dětí, vyplatí se vám je nakopírovat.

 

V tomto článku vám krátce představím program, ve kterém je možné vytvořit si libovolné pracovní listy s úkoly pro děti, aniž byste je museli kreslit ručně.

 

Program Canva

Tento program vám umožní vytvářet nejen pracovní listy, ale i letáčky na nástěnky, oznámení pro rodiče, diplomy, pozvánky ke kulturním akcím, kartičky s obrázky…

 

Inspirace: hotové pracovní listy

 

Pracovní listy pro předškoláky

 

 

Jak program funguje?

Nemusíte si nic stahovat do počítače nebo do mobilu. Stačí se pouze zaregistrovat a přes váš email a heslo se přihlásit. Pak už můžete začít tvořit.

 

Tip pro vás

Doporučuji vám stáhnout si návod a současně kliknout na odkaz ⇒ www.canva.com. Postupnými kroky si můžete začít tvořit vlastní pracovní listy pro děti. Tak si uvařte dobrou kávu a pojďme na to 🙂

 

Klikněte na obrázek pro stažení návodu

Pracovní listy - návod

 

 

Potřebujete názorný návod s videem, ukázkami a přesnými postupy?

  • Přidejte se k 67 ženám, které se na začátku kurzu bály, že to nezvládnou, a přitom už po druhé lekci tvořily vlastní pracovní listy!
  • Záznam kurzu si můžete pořídit za poloviční cenu 1.500 Kč   750 Kč 
  • Více informací k záznamu kurzu, najdete ZDE

 

Budu se na vás těšit!

 

Našla jsem svoje poslání v práci s dětmi a pomáhám tento svět přiblížit dospělým, kteří už zapomněli, že byli kdysi taky dětmi. Baví mě to, naplňuje a otevírá mi to nové obzory. Miluji tvůrčí proces - s dětmi i na tomto webu www.skolka-online.cz.

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *