Tvořím pro vás

Tvořte a (ne)budete zírat

Vešla jsem do korálkárny a připadala si jako Alenka v Říši divů. „Jsem zase tam, kde jsem byla.” Pomyslela jsem si. Měla jsem pocit, že všechny ty věcičky NUTNĚ potřebuji (tento pocit zažívám taky ve výtvarných potřebách). A kde vy milé dámy? 😉

Totiž, abyste tomu dobře rozuměli, kdysi jsem měla eshop s vlastními šperky. Náhrdelníky, náramky, naušnice. Pak mě to přestalo bavit, protože bižu a korálky mi začaly připadat obyčejné.

 

A pak jsem objevila „Ameriku”

Tou Amerikou jsou pro mě minerály a drahé kameny. Vždycky se mi líbily, chodila jsem na výstavy kamenů, kupovala si je domů. Ale myšlenka začít z nich tvořit přišla teprve letos v zimě.

 

Přišla, viděla, nakoupila

Objednala jsem si pár kousků a vytvořila harmonizační náramek pro paní učitelky. První jsem si udělala pro sebe a začala ho nosit do školky. Týjo ten klid, co jsem cítila.

Opravdu tohle dokáže jeden náramek? Myslím, že ne. Spíš jde o celkové nastavení mysli. Ale pokud potřebujete podpořit, je moc fajn mít něco, co vám pomáhá.

 

Co na to další paní učitelky?

Vyslala jsem svůj první náramek do světa s jemným chvěním, jestli se bude líbit. A takové mi přišly reakce…

 

Dobrý den Jani, chtěla bych Vám opožděně moooc poděkovat za krásný harmonizační náramek. Náramek od té doby nosím na levé ruce (od srdce ♥) každý den do školky, a musím říct, že se cítím plná energie, a nebude to jen tím sluníčkem, co se snaží příjemně hřát. -Janička-
Dobrý večer Jani, chtěla jsem Vám poděkovat za krásně vytvořený harmonizační náramek, který dnes přišel v pořádku. Moc mě potěšil a ráda ho budu nosit. Už se těším, až ho zítra ukáži kolegyním v práci. Ještě jednou děkuji a hezký večer. -Jarmilka-
Dobrý den Jani, náramky mám doma, jsou nádherné. Už se těším až jeden z nich předám. Mějte se krásně. -Lenička-

Holky, moc vám děkuji!!! ♥

 

Foto od Leničky Benešové – milé paní učitelky a jedné z mých prvních spokojených zákaznic ♥

Foto od Janičky Mastné – další milé paní učitelky a věrné zákaznice ♥ (Ty drápky jsou snad víc boží než ten náramek 🙂 )

 

Na vědomí se dává, že od 6.6. 2019 je nová (vylepšená) varianta harmonizačního náramku. Celé to vypadá takto:

 

Forrest Gump běžel

… a já běžela pro další kameny 🙂 Znáte ten pocit, když děláte něco, co vás baví natolik, že nevnímáte čas? Že necítíte hlad, žízeň ani únavu? A že nemůžete přestat, dokud nejste s výsledkem spokojené? Přesně tyto pocity mám já při tvoření náramků.

 

Káva a kameny

Minulý článek byl o tupém zírání do zdi 🙂 Dnes, když to na mě přijde, beru do rukou kamínky a jedu na vlně tvoření. Cestu ze školky beru přes korálkárnu s kameny, koupím si kávu u Kofi kofi (mňam, to jejich cappuccino 🙂 ) a v hlavě už vymýšlím nové náramky.

 

Mějte se krásně a TVOŘTE, je to relaxační, krásné a osvobozující…

Našla jsem svoje poslání v práci s dětmi a pomáhám tento svět přiblížit dospělým, kteří už zapomněli, že byli kdysi taky dětmi. Baví mě to, naplňuje a otevírá mi to nové obzory. Miluji tvůrčí proces - s dětmi i na tomto webu www.skolka-online.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *